Fuarlar

Fuarlar

TUBE & WIRE DUSSSELDORF 2020
7 - 11 Aralık

Messe Dusseldorf, Stockumer Kirchstrasse 61, Dusseldorf, Almanya

https://www.tube.de/

PDS Makina olarak 6.hol G15 numaralı standdayız.

TUBE & WIRE DUSSSELDORF 2020

YENİ TARİHLER: Tüp 2020, 7-11 Aralık 2020 tarihleri arasında yeniden planlandı.

Tube, boru ve boru endüstrisi için dünyanın önde gelen ticaret fuarıdır. Birçok endüstri profesyonelinin takviminde bir değişmez olmuştur. Tüp 2020, 7 ve 14 Aralık tarihleri arasında Messe Düsseldorf’ta gerçekleşecektir. 1200’den fazla katılımcı ve 33.000 ziyaretçinin katılımıyla fuar vazgeçilmez bir tercihtir.

Tube fuarı geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Hammaddeleri, boruları ve aksesuarları, yeniden inşa edilmiş ve yenilenmiş makineleri, proses teknolojisi araç ve yardımcılarını, ölçüm ve kontrol teknolojisini, demir ve demir dışı metal ve alaşımları, metal olmayan malzemeler ve kompozitleri içerir.


HANNOVER EUROBLECH 2020
27 - 30 Ekim

Hannover Messe, Almanya

PDS Makina olarak 17.hol G23 numaralı standdayız.

HANNOVER EUROBLECH 2020

Hannover’deki EuroBLECH, Uluslararası Sac İşleme Teknolojisi Fuarı 25 - 29 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Hannover Fuar Alanı’nda (Hannover Messe) düzenlenmektedir. Bu özel Ticaret Fuarı, Metal İşleme ve Kaynak Sektöründeki baş aktörleri iki yılda bir tek çatı altında toplamaktadır.

EuroBLECH, 2014 yılında, sac işleme sektöründe en iyi teknolojileri, müşteri hizmetlerini, yeniliği ve mükemmelliği ödüllendiren “Sac Metal Çalışma Şampiyonları” yarışmasını başlattı. Bu ve diğer kamu etkinlikleri, Fuarı ilgi çekmek ve işlerini genişletmek isteyen birçok küçük işletme için cazip hale getiriyor.

EuroBLECH yıllar boyunca tüm sac işleme teknolojisi zincirinin temsil edilme şeklini değiştirdi ve ticaret ziyaretçilerinin işletmeleri için doğru teknolojiyi edinmeleri için yeni yollar getirdi. Katılımcılar ve katılımcılar arasındaki bu mükemmel eşleşme, Fuarı sektörde lider yapar.