Fuarlar

Fuarlar

METAL EXPO ISTANBUL 2023
27-30 Eylül 2023

Yeşilköy, Istanbul Fuar Merkezi, 34149 Bakırköy/İstanbul

https://www.metalexpo.com.tr/

PDS Makina olarak Şanlıurfa Caddesi 11.hol 11E-7 numaralı stanttayız.

METAL EXPO ISTANBUL 2023

27-30 EYLÜL 2023

Demir Çelik Sektörü, 27-30 Eylül 2023 Tarihlerinde ‘’METAL EXPO EURASIA’’ Fuarı’nda Buluşuyor.
Yerli ve milli sanayimiz için stratejik önem arz eden ve istihdam ile ihracatın lokomotifi olan Demir Çelik sektörü, 27-30 Eylül 2023 tarihlerinde “ METAL EXPO EURASIA ” Fuarı’nda buluşuyor.

Bu yıl 5. kez düzenlenecek olan METAL EXPO, Türk Demir Çelik Endüstrisine yeni pazarlar açma amacı taşıyor ve İstanbul'u bu alanda önemli bir uluslararası buluşma noktası haline getirme hedefine odaklanıyor. 2022 yılında METAL EXPO'ya 65 farklı ülkeden sektör temsilcisi katılmış olup, en fazla ziyaretçi sayısı İran ve Rusya'dan gelmiştir. 15.000’in üzerinde ziyaretçisi bulunan METAL EXPO 150 katılımcısıyla ihracatımızı desteklemektedir. Çok sayıda sivil toplum kuruluşunun desteğiyle bu yıl 16.000 m²'lik alanda ve toplam 3 salonda düzenlenecek fuar, yerli ve yabancı 250 katılımcıyla ziyaretçilerini ağırlayacaktır.

Demir Çelik sektörü içinde yer alan Bakır Alaşımlı Metaller, Paslanmaz Çelik, Takım Çeliği, Yassı Mamuller, Yapısal Çelik, Çelik Servis Merkezleri, Metal İşleme Makinaları ve Otomasyon Sistemleri ile oldukça geniş bir katılımcı profiline sahip olan METAL EXPO, küresel dengelerin Türkiye adına olumlu olarak değişmesiyle birlikte, bu sektörün önemli bir platformu olduğunu da kanıtlamaktadır. Ülkemizin değerli kurum ve kuruluşlarının yanında; İran, Çin, Hindistan, Rusya, Makedonya, İtalya gibi ülkelerden geniş katılım gösteren üretici firmalar katılım sağlamaktadırlar.

METAL & STEEL SAUDI ARABIA 2023
15-18 EKİM 2023

Riyadh International Convention & Exhibition Center , King Abdullah Rd, King Abdullah Dt., Riyadh 11564, Suudi Arabistan

https://www.fabxsaudi.com/

PDS Makina olarak 1. hol A22 numaralı stanttayız.

METAL & STEEL SAUDI ARABIA 2023

15-18 EKİM 2023

FABEX Suudi Arabistan, Metal & Steel Suudi Arabistan ile birlikte, 2012'deki kuruluşundan bu yana çelik, çelik imalatı, dökümhane, metal işleme, şekillendirme, kesme, kaynak, Otomasyon, bitirme makineleri için gerçek adres olarak konumunu güçlendirdi. Çelik ve metalurji endüstrisindeki karar vericilerin, teknoloji devlerinin, sektör uzmanlarının, üreticilerin, tedarikçilerin, makine şirketlerinin, danışmanların, mühendislerin, acentelerin, tüccarların, distribütörlerin ve uzmanların bir araya gelip diyaloğu geliştirmeleri için gerçek bir iş sınıfı etkinliği sağlar.

FABEX Suudi Arabistan'da çelik, inşaat, altyapı, boru hatları endüstrilerinden potansiyel alıcıların varlığı, FABEX'in yeni bağlantılar kurmak ve Körfez İşbirliği Konseyi'ndeki pazar payını artırmak için sağlam ve güvenilir bir platform olmasına yol açtı.

FABEX'e yatırım yaptığınızda kanıtlanmış referanslara sahip bir ticari fuarı seçmiş olursunuz. Muhteşem yatırım getirisi sağlaması nedeniyle PAZAR LİDERLERİ arasında haklı bir üne sahiptir. 10. yılımızı birlikte kutlayalım ve başarıyı sürdürelim!