Anahtar teslimi hatlar ve tesis hizmeti

Ürünler

Anahtar teslimi hatlar ve tesis hizmeti

Ürünler

Ürünler

Tümünü Görmek İçin Tıklayınız.

Hakkımızda

İstanbul-Tuzla’da bulunan organize sanayi bölgesinde yerleşik, sektörde uzun yıllar faaliyet göstermiş konusunda tecrübeli ve dinamik bir ekip ile anahtar teslimi yassı metal üretim hatları yapmaktadır...

Tümünü Görmek İçin Tıklayınız.

Neden Biz?

Anahtar Teslimi Tesis Hizmeti

Anahtar Teslimi Tesis Hizmeti

Sunum ve tekliflerimizde başlangıçtan son safhaya kadar gerçek rehberlik, yer seçimi ve projelendirilmesi, genel tesis inşası, personel eğitimleri, hatların kurulumu ve operasyon asistanlığı konularında en doğru çözümleri sunmaktayız.

Yenilikçi

Yenilikçi

Ar-ge çalışmalarına azami önemi göstererek pazarda rekabet edebilecek koşullarda uygun maliyetli, kaliteli, modern, teknolojik ve kullanıcı dostu hatlar üretmekteyiz.

Dürüst

Dürüst

Müşterilerimizle uzun süren ilişkiler ve projeler geliştirmeyi hedefleyerek, tüm süreçlerde müşterilerimizin yanında olup, dürüst ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Profesyonellerin Takımı

Profesyonellerin Takımı

Sektörde uzun yıllar faaliyet göstermiş, sahadan yetişmiş, her biri alanında uzman, tecrübeli ve dinamik bir ekip ile çalışmaktayız.

Çözüm Ortağı

Çözüm Ortağı

Yüksek performans, nitelikli hizmet, esnek, hızlı ve ihtiyaca yüzde yüz cevap veren doğru çözümler bularak müşterilerimiz ile birlikte güçlenmeyi hedeflemekteyiz.

7/24 Hızlı Servis Hizmeti ve Yedek Parça Temini

7/24 Hızlı Servis Hizmeti ve Yedek Parça Temini

Satış sonrası servis desteğimiz ile müşterilerimizin taleplerine 7/24 cevap vererek en kısa sürede müdahale etmekteyiz.

Başarılarımız

25

ÜLKE

İhracat yapılan ülke sayısı

Ülke Sayısı

100+

HAT

Ürettiğimiz hat çeşidi sayısı

Hat Çeşidi

1000+

PROJE

Bugüne kadar ürettiğimiz proje sayısı

Proje Sayısı

Haberler

HANNOVER EUROBLECH 2020
27 - 30 Ekim

Hannover Messe, Almanya

PDS Makina olarak 17.hol G23 numaralı standdayız.

HANNOVER EUROBLECH 2020

Hannover’deki EuroBLECH, Uluslararası Sac İşleme Teknolojisi Fuarı 25 - 29 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Hannover Fuar Alanı’nda (Hannover Messe) düzenlenmektedir. Bu özel Ticaret Fuarı, Metal İşleme ve Kaynak Sektöründeki baş aktörleri iki yılda bir tek çatı altında toplamaktadır. EuroBLECH, 2014 yılında, sac işleme sektöründe en iyi teknolojileri, müşteri hizmetlerini, yeniliği ve...

Devamı >
TUBE & WIRE DUSSSELDORF 2020
7 - 11 Aralık

Messe Dusseldorf, Stockumer Kirchstrasse 61, Dusseldorf, Almanya

https://www.tube.de/

PDS Makina olarak 6.hol G15 numaralı standdayız.

TUBE & WIRE DUSSSELDORF 2020

YENİ TARİHLER: Tüp 2020, 7-11 Aralık 2020 tarihleri arasında yeniden planlandı. Tube, boru ve boru endüstrisi için dünyanın önde gelen ticaret fuarıdır. Birçok endüstri profesyonelinin takviminde bir değişmez olmuştur. Tüp 2020, 7 ve 14 Aralık tarihleri arasında Messe Düsseldorf’ta gerçekleşecektir. 1200’den fazla katılımcı ve 33.000 ziyaretçinin katılımıyla fuar vazgeçilmez bir tercihtir. Tube...

Devamı >