Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul-Tuzla’da bulunan organize sanayi bölgesinde yerleşik, sektörde uzun yıllar faaliyet göstermiş konusunda tecrübeli ve dinamik bir ekip ile anahtar teslimi yassı metal üretim hatları yapmaktadır.

Bağlı bulunduğu Grubun yarı mamül üretimi yapmasından ötürü; edinilen tecrübeleri ve bilgi birikimini makina imalatına da yansıtması ile gücünü ve know-how’ını pekiştirmiştir. Hem mamül hem de bu ürünleri üreten makinaları üretmesi açısından dünya da başka bir firma örneğine rastlanmamaktadır. Buna ek olarak Pds Makina Ar-ge çalışmalarına da azami önemi göstererek dünya pazarında rekabet edebilecek koşullarda uygun maliyetli ve en kaliteli ürünleri imal etmek için çaba sarf etmektedir.

Bir çok projesinde TÜBİTAK’tan (THE SCIENTIFIC AND TECHNOLOGICAL RESEARCH COUNCIL OF TURKEY) ödül almış olup ve destek görerek imalat yapan firmamız en son teknoloji 3 boyutlu Cad programları ile tasarımlarını ve analizlerini yapmakta ve Cam programları ile de imalatlarını yürütmektedir.

Firmamız teklif ve sunumlarında başlangıçtan son safhaya kadar rehberlik, yer seçimi, temel inşaat, personel eğitimi, hatların kurulumu ve operasyon asistanlığı gibi konularda müşterilerine en akılcı ve verimli çözümleri sunarak tecrübelerini paylaşmaktadır. Pds Makina çok önemsediği teknik servis ve yedek parça temini/tedariği ile de satış sonrası desteğini vererek müşterilerinin daima yanında olarak hizmet vermektedir.

Kalite ve müşteri memnuniyetinde bizleri yukarılara taşıyan, firmamıza güvenip ve destekleyen siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Başarılarımız

30

ÜLKE

İhracat yapılan ülke sayısı

Ülke Sayısı

100+

HAT

Ürettiğimiz hat çeşidi sayısı

Hat Çeşidi

1000+

PROJE

Bugüne kadar ürettiğimiz proje sayısı

Proje Sayısı

Neden Biz?

Anahtar Teslimi Tesis Hizmeti

Anahtar Teslimi Tesis Hizmeti

Sunum ve tekliflerimizde başlangıçtan son safhaya kadar gerçek rehberlik, yer seçimi ve projelendirilmesi, genel tesis inşası, personel eğitimleri, hatların kurulumu ve operasyon asistanlığı konularında en doğru çözümleri sunmaktayız.

Yenilikçi

Yenilikçi

Ar-ge çalışmalarına azami önemi göstererek pazarda rekabet edebilecek koşullarda uygun maliyetli, kaliteli, modern, teknolojik ve kullanıcı dostu hatlar üretmekteyiz.

Dürüst

Dürüst

Müşterilerimizle uzun süren ilişkiler ve projeler geliştirmeyi hedefleyerek, tüm süreçlerde müşterilerimizin yanında olup, dürüst ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Profesyonellerin Takımı

Profesyonellerin Takımı

Sektörde uzun yıllar faaliyet göstermiş, sahadan yetişmiş, her biri alanında uzman, tecrübeli ve dinamik bir ekip ile çalışmaktayız.

Çözüm Ortağı

Çözüm Ortağı

Yüksek performans, nitelikli hizmet, esnek, hızlı ve ihtiyaca yüzde yüz cevap veren doğru çözümler bularak müşterilerimiz ile birlikte güçlenmeyi hedeflemekteyiz.

7/24 Hızlı Servis Hizmeti ve Yedek Parça Temini

7/24 Hızlı Servis Hizmeti ve Yedek Parça Temini

Satış sonrası servis desteğimiz ile müşterilerimizin taleplerine 7/24 cevap vererek en kısa sürede müdahale etmekteyiz.