Anahtar Teslimi Hatlar

Ürünler

Tesis Hizmeti

Ürünler

Ürünler

Tümünü Görmek İçin Tıklayınız.

Hakkımızda

İstanbul-Tuzla’da bulunan organize sanayi bölgesinde yerleşik, sektörde uzun yıllar faaliyet göstermiş konusunda tecrübeli ve dinamik bir ekip ile anahtar teslimi yassı metal üretim hatları yapmaktadır...

Tümünü Görmek İçin Tıklayınız.

Neden Biz?

Anahtar Teslimi Tesis Hizmeti

Anahtar Teslimi Tesis Hizmeti

Sunum ve tekliflerimizde başlangıçtan son safhaya kadar gerçek rehberlik, yer seçimi ve projelendirilmesi, genel tesis inşası, personel eğitimleri, hatların kurulumu ve operasyon asistanlığı konularında en doğru çözümleri sunmaktayız.

Yenilikçi

Yenilikçi

Ar-ge çalışmalarına azami önemi göstererek pazarda rekabet edebilecek koşullarda uygun maliyetli, kaliteli, modern, teknolojik ve kullanıcı dostu hatlar üretmekteyiz.

Dürüst

Dürüst

Müşterilerimizle uzun süren ilişkiler ve projeler geliştirmeyi hedefleyerek, tüm süreçlerde müşterilerimizin yanında olup, dürüst ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Profesyonellerin Takımı

Profesyonellerin Takımı

Sektörde uzun yıllar faaliyet göstermiş, sahadan yetişmiş, her biri alanında uzman, tecrübeli ve dinamik bir ekip ile çalışmaktayız.

Çözüm Ortağı

Çözüm Ortağı

Yüksek performans, nitelikli hizmet, esnek, hızlı ve ihtiyaca yüzde yüz cevap veren doğru çözümler bularak müşterilerimiz ile birlikte güçlenmeyi hedeflemekteyiz.

7/24 Hızlı Servis Hizmeti ve Yedek Parça Temini

7/24 Hızlı Servis Hizmeti ve Yedek Parça Temini

Satış sonrası servis desteğimiz ile müşterilerimizin taleplerine 7/24 cevap vererek en kısa sürede müdahale etmekteyiz.

Başarılarımız

30

ÜLKE

İhracat yapılan ülke sayısı

Ülke Sayısı

100+

HAT

Ürettiğimiz hat çeşidi sayısı

Hat Çeşidi

1000+

PROJE

Bugüne kadar ürettiğimiz proje sayısı

Proje Sayısı

Haberler

TUBE & WIRE DUSSELDORF 2024
15-19 NİSAN 2024

Stockumer Kirchstraße 61, 40474 Düsseldorf, Almanya

https://www.tube.de/

PDS Makina olarak 6. hol 6G18 numaralı stanttayız.

TUBE & WIRE DUSSELDORF 2024

15-19 NİSAN 2024 Boru sektörünün 1 numaralı fuarında 1.200'den fazla katılımcı, tüm değer zincirindeki yeniliklerini sunuyor. 1. Ticaret Fuarı: Boru, hammaddeden boru üretimine, boru işleme teknolojisine, boru aksesuarlarına, boru ticaretine, şekillendirme teknolojisinin yanı sıra makine ve sistemlere kadar tüm ürün yelpazesini sergiliyor. İster katılımcı, ister ziyaretçi, ister yatırımcı olun:...

Devamı >